PRACA :: ERTA oferta pracy na stanowisku Serwisant (klimatyzacja)

Adres e-mail:

ERTA / Oferta z dnia: 2009-03-25

O firmie

erta

Oferowana praca

Stanowisko: Serwisant (klimatyzacja)
Nr ref.: 25/03/2009
Miejsce pracy: KrakóW / małopolskie / Polska
Branża: Serwis / Technika / Montaż

Opis stanowiska

Agencja Rekrutacyjna ERTA poszukuje dla swojego klienta osób na stanowisko
SERWISANT
(Klimatyzacja, Wentylacja, Ogrzewanie)
Kraków, Małopolska

Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za:

? Przeglądy instalacji i urządzeń klimatyzacyjnych, bieżąca eksploatacja, konserwacja
? Eksploatacja urządzeń i instalacji elektrycznych

Uprzejmie informujemy, iż odpowiemy tylko na wybrane aplikacje.

W aplikacji prosimy o dopisanie następującej klauzuli:
?Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883).?
www.ertagrupa.pl

Wymagania

Wymagania:
? minimum 3 letnie doświadczenie na podobnym stanowisku w sektorze klimatyzacja/wentylacja
? Wykształcenie zawodowe, preferowane średnie techniczne (elektryczne, mechaniczne)
? Znajomość budowy, obsługi instalacji i urządzeń klimatyzacyjnych oraz chłodniczych
? Dyspozycyjność

Oferujemy

Oferujemy:
? Atrakcyjne wynagrodzenie
? Stabilną pracę
? Możliwość rozwoju zawodowego

Wszystkie zainteresowane osoby prosimy o przesłanie aplikacji (cv oraz list motywacyjny) z zaznaczonym w temacie ?PH-KLIMATYZACJA? na adres:

cv@ertagrupa.pl

Dane firmowe

ERTA
al.Krasińskiego 1
31-111 Kraków
Email: info@ertagrupa.pl / WWW: www.ertagrupa.pl