PRACA :: El-Bud Krzysztof Cymerski oferta pracy na stanowisku KIEROWNIK BUDOWY

Adres e-mail:

El-Bud Krzysztof Cymerski / Oferta z dnia: 2009-03-27

"EL-BUD" jest prywatną firmą rodzinną działającą na rynku polskim od 1992 roku, wykonującą prace ogólnobudowlane oraz kompleksowe instalacje elektryczne, a od 2004 również na rynku skandynawskim.

Oferowana praca

Stanowisko: KIEROWNIK BUDOWY
Nr ref.:
Miejsce pracy: WęGróW / mazowieckie / Polska
Branża: Budownictwo / Architektura

Opis stanowiska

* nadzór nad robotami budowlanymi
* nadzór nad podwykonawcami
* kosztorysowanie
* negocjacje z klientem
* logistyka budowy
* przygotowanie ofert i wycen dla Klienta firmy
* zdobywanie nowych klientów

Wymagania

* mile widziane wykształcenie wyższe inżynierskie(budowlane)
* bardzo dobra znajomość jęz.angielskiego
* kilkuletnie doświadczenie na podobnym stanowisku
* obowiązkowe prawo jazdy kat.B
* znajomość programów Norma Pro i Planisty
* duże poczucie odpowiedzialności

Oferujemy

* pracę na etat
* atrakcyjne wynagrodzenie
* zakwaterowanie,
*samochód służbowy i inne niezbędne narzędzia pracy,
* pracę w prężnie działającym zespole

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV na adres: biuro@el-bud.com
kontakt:
tel.: 0048 25 792 28 37
0048 25 792 49 97
fax: 0048 25 792 59 96
tel. kom.: +48 662 216 445
www.el-bud.com

Dane firmowe

Pracodawca ukrył dane firmowe.