PRACA :: Employees Sp. z o.o. oferta pracy na stanowisku DYREKTOR ZARZĄDZAJĄCY

Adres e-mail:

Employees Sp. z o.o. / Oferta z dnia: 2008-11-05

Firma Employees oferuje swoim klientom rozwiązania, które wspierają pozyskiwanie, selekcję i rozwój pracowników w organizacjach. Na swoim koncie mamy wiele sukcesów z zakresu rekrutacji i selekcji, outsourcingu funkcji personalnej oraz pracy tymczasowej

Oferowana praca

Stanowisko: DYREKTOR ZARZĄDZAJĄCY
Nr ref.: DZT/WAW/11
Miejsce pracy: Warszawa / mazowieckie / Polska
Branża: Zarządzanie

Opis stanowiska

Obecnie dla naszego Klienta, firmy produkcyjno-handlowej, poszukujemy kandydata/kandydatki na stanowisko:

DYREKTOR ZARZĄDZAJĄCY

(nr ref. DZT/WAW/11)

Rodzaj pracy: stała
Do głównych zadań osoby zatrudnionej na tym stanowisku będzie należeć:

* zarządzanie organizacją oraz jej rozwój, w oparciu o zatwierdzone plany strategiczne.

Rola ta wiąże się z zarządzaniem działaniami operacyjnymi - analizą kosztów przedsięwzięcia, zapewnieniem łańcuchów dostaw i optymalnych procesów logistycznych, zagwarantowaniem efektywnych, pod względem kosztów i jakości, procesów produkcyjnych, zarządzanie podległym zespołem (ok. 60 osób) jak również inicjowaniem i wdrażaniem planów strategicznych.

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie reprezentować firmę w rozmowach handlowych w kraju jak i za granicą.

Wymagania

Zapraszamy kandydatów posiadających doświadczenie na podobnym stanowisku, gotowych na nowe wyzwania, legitymujących się bardzo dobrą znajomością języka angielskiego i rosyjskiego, która jest konieczna do efektywnej komunikacji.
Idealny/a kandydat/ka powinien wykazywać się zdolnością pracy w zmieniających się warunkach, podejmowania odpowiedzialnych decyzji i wpływania na zespół poprzez swoje proaktywne podejście.

Oferujemy

Osoba, której powyższa oferta zostanie złożona będzie odpowiedzialna za podejmowanie kluczowych decyzji i kształtowanie długoterminowej strategii firmy.

Osoby zainteresowane powyższą ofertą, prosimy o przesyłanie aplikacji (CV i list motywacyjny) z zaznaczonym numerem referencyjnym na adres biuro@employees.pl lub:
Employees Sp. z o.o.
ul. Długa 44/50 lok. 5
00-241 Warszawa

Prosimy o umieszczenie w przesyłanych dokumentach klauzuli:

?Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji, zgodnie z Ustawą z dnia 29/08/1997 o Ochronie Danych Osobowych Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 z późniejszymi zmianami?.
INFORMUJEMY, ŻE SKONTAKTUJEMY SIĘ JEDYNIE Z WYBRANYMI KANDYDATAMI!

Długa 44/50
Email: biuro@employees.pl / WWW: www.employees.pl