PRACA :: Employees Sp. z o.o. oferta pracy na stanowisku STAŻYSTKA/STAŻYSTA

Adres e-mail:

Employees Sp. z o.o. / Oferta z dnia: 2008-11-05

Firma Employees oferuje swoim klientom rozwiązania, które wspierają pozyskiwanie, selekcję i rozwój pracowników w organizacjach.
Na swoim koncie mamy wiele sukcesów z zakresu rekrutacji i selekcji, outsourcingu funkcji personalnej oraz pracy tymczasowej.

Oferowana praca

Stanowisko: STAŻYSTKA/STAŻYSTA
Nr ref.: STA/WAW/11
Miejsce pracy: Warszawa / mazowieckie / Polska
Branża: Kadry / HR

Opis stanowiska

Obecnie do prac administracyjnych, mających wesprzeć realizację procesów rekrutacyjnych, poszukujemy osoby na stanowisko:

STAŻYSTKA / STAŻYSTA

(nr ref. STA/WAW/11)

Rodzaj pracy: staż
Lokalizacja: Warszawa - Centrum

Wymagania

Wymagamy:

* dyspozycyjności min. 20 h tygodniowo, w godzinach 8:00-15:00,
* aktualnego statusu studenta,
* wysokiej motywacji do zdobywania nowych doświadczeń,
* dobrej obsługi komputera w zakresie MS Office,
* wysokiej kultury osobistej.

Oferujemy

* możliwość odbycia ciekawego stażu, w dogodnie ustalanych ramach czasowych,
* pracę w młody, dynamicznym zespole,
* atrakcyjne warunki zatrudnienia.

Osoby zainteresowane powyższą ofertą, prosimy o przesyłanie aplikacji (CV i list motywacyjny) z zaznaczonym numerem referencyjnym na adres biuro@employees.pl lub:
Employees Sp. z o.o.
ul. Długa 44/50 lok. 5
00-241 Warszawa

Prosimy o umieszczenie w przesyłanych dokumentach klauzuli:
?Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji, zgodnie z Ustawą z dnia 29/08/1997 o Ochronie Danych Osobowych Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 z późniejszymi zmianami?.

INFORMUJEMY, ŻE SKONTAKTUJEMY SIĘ JEDYNIE Z WYBRANYMI KANDYDATAMI.

Długa 44/50
Email: biuro@employees.pl / WWW: www.employees.pl