PRACA :: Employees Sp. z o.o. oferta pracy na stanowisku STUDENCI

Adres e-mail:

Employees Sp. z o.o. / Oferta z dnia: 2008-11-05

Firma Employees oferuje swoim Klientom rozwiązania, które wspierają pozyskiwanie, selekcję i rozwój pracowników w organizacjach.
Na swoim koncie mamy wiele sukcesów z zakresu rekrutacji i selekcji, outsourcingu funkcji personalnej oraz pracy tymczasowej.

Oferowana praca

Stanowisko: STUDENCI
Nr ref.: STUD/PRU/11
Miejsce pracy: PruszkóW / mazowieckie / Polska
Branża: Transport / Spedycja / Logistyka

Opis stanowiska

Dla naszego Klienta, firmy z sektora IT, pilnie poszukujemy:

STUDENTÓW
(nr ref. STUD/PRU/11)
Rodzaj pracy: czasowa

ISTNIEJE MOŻLIWOŚĆ PRZEDŁUŻENIA WSPÓŁPRACY NA STAŁE!

Wymagania

# dyspozycyjności do pracy zmianowej (7:00-14:00 ; 13:00-20:00),
# wysokiej motywacji do pracy

Oferujemy

* prace porządkowe na magazynie dużej firmy z branży IT,
* atrakcyjną stawkę wynagrodzenia,
* możliwość podjęcia pracy od zaraz.

Osoby zainteresowane powyższą ofertą, prosimy o przesyłanie aplikacji (CV i list motywacyjny) z zaznaczonym numerem referencyjnym na adres biuro@employees.pl lub:
Employees Sp. z o.o.
ul. Długa 44/50 lok. 5
00-241 Warszawa

Prosimy o umieszczenie w przesyłanych dokumentach klauzuli:

?Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji, zgodnie z Ustawą z dnia 29/08/1997 o Ochronie Danych Osobowych Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 z późniejszymi zmianami?.
INFORMUJEMY, ŻE SKONTAKTUJEMY SIĘ JEDYNIE Z WYBRANYMI KANDYDATAMI!

Długa 44/50
Email: biuro@employees.pl / WWW: www.employees.pl