PRACA :: Employees Sp. z o.o. oferta pracy na stanowisku SUPERVISOR AKCJI PROMOCYJNYCH

Adres e-mail:

Employees Sp. z o.o. / Oferta z dnia: 2008-11-05

Firma Employees oferuje swoim klientom rozwiązania, które wspierają pozyskiwanie, selekcję i rozwój pracowników w organizacjach.
Na swoim koncie mamy wiele sukcesów z zakresu rekrutacji i selekcji, outsourcingu funkcji personalnej oraz pracy tymczasowej.

Oferowana praca

Stanowisko: SUPERVISOR AKCJI PROMOCYJNYCH
Nr ref.: SAP/POL/11
Miejsce pracy: Warszawa / mazowieckie / Polska
Branża: Reklama / Marketing / PR

Opis stanowiska

W związku z rozwojem nowej linii biznesu naszej organizacji, skupiającej się na hostessingu, poszukujemy na terenie całej Polski, osób zainteresowanych współpracą w charakterze:

SUPERVISOR AKCJI PROMOCYJNYCH
(nr ref. SAP/POL/11)

Rodzaj pracy: stała współpraca

Miejsce pracy: na terenie całego kraju

Do zadań osób zatrudnionych na powyższym stanowisku, będzie należeć:

* organizacja od strony logistycznej akcji promocyjnych z udziałem hostess, w obranej przez siebie lokalizacji,
* koordynacja podległych pracowników,
* dbałość o merytoryczne obszary realizowanego projektu,
* raportowanie z realizowanych projektów do Centrali.

Wymagania

* wysoko rozwiniętych zdolności organizacyjnych,
* umiejętności pracy w grupie,
* mile widziane doświadczenie w pracy na stanowisku hostessy/promotora,
* umiejętności obsługi komputera z zakresu MS Office.

Oferujemy

# elastyczną formę współpracy przy realizacji ciekawych akcji eventowych dla międzynarodowych organizacji,
# atrakcyjne stawki wynagrodzeń,
# dużą samodzielność w realizowanych projektach

Jeżeli interesuje Cię taka forma współpracy, prześlij nam swoje aplikacje (CV i list motywacyjny) z zaznaczonym miastem (i okolicami), na terenie którego /których mógłbyś wykonywać swoją pracę, z zaznaczonym numerem referencyjnym na adres biuro@employees.pl lub:

Employees Sp. z o.o.
ul. Długa 44/50 lok. 5
00-241 Warszawa

Nie zapomnij także napisać, jak wygląda Twoja dyspozycyjność - zarówno teraz - w okresie wakacyjnym, jak i w trakcie roku akademickiego/szkolnego.

Prosimy o umieszczenie w przesyłanych dokumentach klauzuli:
?Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji, zgodnie z Ustawą z dnia 29/08/1997 o Ochronie Danych Osobowych Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 z późniejszymi zmianami?.

INFORMUJEMY, ŻE SKONTAKTUJEMY SIĘ JEDYNIE Z WYBRANYMI KANDYDATAMI.

Długa 44/50
Email: biuro@employees.pl / WWW: www.employees.pl