PRACA :: Eurofirms Sp. z o.o. oferta pracy na stanowisku Elektryk/Elektromonter przemysłowy

Adres e-mail:

Eurofirms Sp. z o.o. / Oferta z dnia: 2008-07-02

O firmie

Eurofirms Sp. z o.o.
ul. Górna wilda 105
60-567 Poznań

Oferowana praca

Stanowisko: Elektryk/Elektromonter przemysłowy
Nr ref.: EL
Miejsce pracy: Kraj/Zagranica / zagranica / Polska
Branża: Elektronika / Elektryka

Opis stanowiska

Eurofirms poszukuje dla swojego klienta, firmy specjalizującej się w zakresie elektroenergetyki, osób chętnych do pracy na stanowisku ELEKTRYKA I ELEKTROMONTERA PRZEMYSŁOWEGO.

Wymagania

Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
Uprawnienia

Oferujemy

Oferujemy pracę na kontrakty 6 miesięczne w Polsce i zagranicą (Hiszpania, Niemcy, Anglia).
Oferujemy atrakcyjne warunki finansowe oraz pracę w renomowanej firmie.

Osoby zainteresowane prosimy o kontakt mailowy bądź telefoniczny.

email: biuro@eurofirms.es
Tel: 061 847 50 35, 0508 136 905

Dane firmowe

Pracodawca ukrył dane firmowe.