PRACA :: Eurofirms Sp. z o.o. oferta pracy na stanowisku Główny księgowy

Adres e-mail:

Eurofirms Sp. z o.o. / Oferta z dnia: 2009-01-08

Pracodawca jest dużą wielkopolską firmą z branży drzewno-budowlanej. Stanowisko dotyczy pracy w oddziale firmy w Pniewach.

Oferowana praca

Stanowisko: Główny księgowy
Nr ref.: GN/Pny
Miejsce pracy: Pniewy / wielkopolskie / Polska
Branża: Księgowość / Podatki

Opis stanowiska

Do obowiązków zatrudnionego pracownika należeć będzie:
- dekretowanie i wprowadzanie faktur, zaliczek, wyciągów bankowych - ewidencjonowanie środków trwałych,
- sporządzanie sprawozdawczości finansowej i podatkowej,
- sporządzanie bilansu, rachunku zysków i strat oraz innych wymaganych dokumentów,

Wymagania

- min. 3-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku w firmie produkcyjnej lub usługowej,
- znajomość procedur, umiejętność sporządzania raportów, bilansów i innych dokumentów,
- dokładność, precyzja w działaniu, skrupulatność

Oferujemy

Stałą pracę w dużej rozwijającej się firmie.

Forma kontaktu

Zainteresowanych prosimy o nadsyłanie CV na adres:
poznan@eurofirms.es
lub o kontakt telefoniczny:
061 847 50 35,
508 136 904

Dane firmowe

Eurofirms Sp. z o.o.
Jeżycka 29/7
60-864 Poznań
Email: biuro@eurofirms.pl / WWW: www.eurofirms.pl