PRACA :: Eurofirms Sp. z o.o. oferta pracy na stanowisku Kontroler finansowy

Adres e-mail:

Eurofirms Sp. z o.o. / Oferta z dnia: 2008-08-29

O firmie

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV na adres:

Eurofirms Sp. z o.o.
ul. Górna Wilda 105
60-209 Poznań
lub
biuro@eurofirms.es

lub o kontakt pod nr tel.
061 847 50 35, lub 508 136 905

Oferowana praca

Stanowisko: Kontroler finansowy
Nr ref.: AF
Miejsce pracy: Nowa SóL / lubuskie / Polska
Branża: Produkcja

Opis stanowiska

Zakres obowiązków:

* przygotowywanie prognoz finansowych
* ścisła współpraca z działem IT i działem finansów
* ocena i analiza wycen produktów
* analiza wskaźnikowa
* monitorowanie i prognozowanie stanu magazynu
* przygotowywanie miesięcznych raportów zwrotów VAT
* przedstawianie propozycji optymalizacji działań
* współpraca przy opracowywaniu budżetu i prognoz

Wymagania

* wykształcenie wyższe, kierunkowe
* bardzo dobra znajomość przepisów podatkowych (VAT)
* bardzo dobra znajomość systemów ERP (preferowany AS400)
* dobra znajomość języka angielskiego
* Zdolności organizacyjne i komunikacyjne
* Doskonała znajomość środowiska MS Office, w tym Excel
* Entuzjazm i obowiązkowość
* Umiejętność pracy zespołowej jak i samodzielnej
* gotowość do związania się z firmą umową długoterminową
* nastawienie na wyniki
* motywacja

Oferujemy

Pracę w renomowanej brytyjskiej firmie, jednej z czołowych w Europie producentów spożywczych.
Praca w miłej atmosferze.
Stabilne zatrudnienie.

Umowa o pracę na okres min. 3 lat (z 3 miesięcznym okresem próbnym)

Górna Wilda 105
61-567 Poznań
Email: msmolarek@eurofirms.es / WWW: www.eurofirms.pl