PRACA :: Eurofirms Sp. z o.o. oferta pracy na stanowisku Kucharz

Adres e-mail:

Eurofirms Sp. z o.o. / Oferta z dnia: 2009-01-12

O firmie

Nr lic. 4313/1a, 4313/3

Oferowana praca

Stanowisko: Kucharz
Nr ref.: KH/2009
Miejsce pracy: Poznań / wielkopolskie / Polska
Branża: Turystyka / Hotelarstwo

Opis stanowiska

Dla naszego klienta, *** hotelu w Poznaniu, poszukujemy osoby na stanowisko Kucharza.

Wymagania

- doświadczenie w pracy w zawodzie
- chęci i motywacja do pracy
- entuzjazm
- elastyczność

Oferujemy

Stałe zatrudnienie i możliwości rozwoju.

Forma kontaktu

Osoby zainteresowane prosimy o kontakt:

Eurofirms Sp. z o.o.
ul. Górna Wilda 105
61-576 Poznań

Tel: 061 847 50 35
Email: poznan@eurofirms.es

Górna Wilda 105
61-567 Poznań
Email: msmolarek@eurofirms.es / WWW: www.eurofirms.pl