PRACA :: Eurofirms Sp. z o.o. oferta pracy na stanowisku Mechanik utrzymania ruchu

Adres e-mail:

Eurofirms Sp. z o.o. / Oferta z dnia: 2008-10-06

Firma jest niemieckim producentem części samochodowych w wykorzystującym najnowocześniejsze technologie produkcyjne.

Oferowana praca

Stanowisko: Mechanik utrzymania ruchu
Nr ref.: MUR/NS
Miejsce pracy: Nowa SóL / lubuskie / Polska
Branża: Produkcja

Opis stanowiska

Do obowiązków zatrudnionego pracownika należeć będą:
- utrzymanie ciągłości procesu produkcyjnego,
- usuwanie bieżących awarii, konserwacja maszyn i inne,
- utrzymanie w należytym stanie technicznym maszyn i urządzeń,
- wdrażanie nowych rozwiązań technicznych i inne.

Wymagania

- doświadczenie na podobnym stanowisku (mechanika, automatyka, elektryka utrzymania ruchu),
- znajomość zagadnień związanych z budową maszyn,
- umiejętność odczytywania schematów,
- uprawnienia SEP do 1 kV,
- mile widziana znajomość języka niemieckiego lub angielskiego.

Oferujemy

- pracę w nowoczesnym zakładzie produkcyjnym,
- atrakcyjny system wynagrodzenia i premiowania pracowników,
- możliwości rozwoju.

Forma kontaktu

Zainteresowanych prosimy o kontakt:
- e-mail: biuro@eurofirms.pl,
- telefon: 061 847 50 35, 068 356 26 09, 508 136 904.

Dane firmowe

Eurofirms Sp. z o.o.
Jeżycka 29/7
60-864 Poznań
Email: biuro@eurofirms.pl / WWW: www.eurofirms.pl