PRACA :: Eurofirms Sp. z o.o. oferta pracy na stanowisku Praca dla osób ze znajomością jęz. japońskiego

Adres e-mail:

Eurofirms Sp. z o.o. / Oferta z dnia: 2008-09-17

O firmie

Eurofirms Sp. z o.o.
ul. Górna Wilda 105
61-567 Poznań
tel. 061 847 50 35, 508 136 905
email: biuro@eurofirms.es

Oferowana praca

Stanowisko: Praca dla osób ze znajomością jęz. japońskiego
Nr ref.: JAP
Miejsce pracy: Nowa SóL / lubuskie / Polska
Branża: Produkcja

Opis stanowiska

Dla naszego klienta, firmy japońskiej z branży produkcyjnej, poszukujemy osób ze znajomością języka japońskiego. To zadań osoby zatrudnionej na tym stanowisku będzie należało wykonywanie tłumaczeń symultanicznych oraz pisemnych.

Wymagania

- Dobra znajomość języka japońskiego (studia filologiczne nie są wymagane)
- Otwarta i komunikatywna osobowość
- Zdyscyplinowanie i obowiązkowość
- Chęć do nauki

Oferujemy

Stałe zatrudnienie
Pracę w międzynarodowym zespole
Atrakcyjne warunki finansowe
Możliwość rozwoju

Forma kontaktu

Umowa o pracę

Górna Wilda 105
Email: msmolarek@eurofirms.es / WWW: www.eurofirms.pl