PRACA :: FOKUS S.C. oferta pracy na stanowisku Pracownik Biura Podróży/Asystent/ka

Adres e-mail:

FOKUS S.C. / Oferta z dnia: 2008-10-08

Biuro Podróży będące touroperatorem w zakresie wyjazdów grupowych w Polsce i Europie, oraz działające jako agent w sprzedaży ofert indywidualnym turystom.

Oferowana praca

Stanowisko: Pracownik Biura Podróży/Asystent/ka
Nr ref.:
Miejsce pracy: Warszawa / mazowieckie / Polska
Branża: Turystyka / Hotelarstwo

Opis stanowiska

Osoba do kontaktów z klientami, sprzedaż ofert turystycznych klientom indywidualnym oraz grupowym, przygotowanie programów imprez turystycznych, realizacja programów imprez turystycznych, współpraca z kontrahentami

Wymagania

Mile widziane doświadczenie w branży turystycznej, znajomość języka angielskiego, niemieckiego lub francuskiego, zaangażowanie w pracę, łatwość nawiązywania kontaktu, znajomość obsługi podstawowych programów komputerowych, zaradność i samodzielność

Oferujemy

Doskonały sposób na poszerzenie doświadczenia w branży turystycznej, miłą atmosferę pracy, partnerskie podejście do pracowników, możliwość zdobycia nowych kwalifikacji i wiedzy

Prosimy o nadsyłanie Cv wraz ze zdjęciem oraz listów motywacyjnych na adres email: annaz@fokus.waw.pl

Dane firmowe

FOKUS S.C.
GROCHOWSKA 121/125
04-148 WARSZAWA
Email: annaz@fokus.waw.pl / WWW: www.fokus.waw.pl