PRACA :: Fallwork oferta pracy na stanowisku Opiekunka do dziecka z zespołem downa

Adres e-mail:

Fallwork / Oferta z dnia: 2010-01-13

O firmie

Agencja Rekrutacyjna FallWork

Oferowana praca

Stanowisko: Opiekunka do dziecka z zespołem downa
Nr ref.: OP/GER/2009
Miejsce pracy: Hannover / zagranica / Niemcy
Branża: Opieka nad domem i dziećmi

Opis stanowiska

Obowiązki
• Proste prace domowe (opieka nad dzieckiem z zespołem downa)
• Podstawowa opieka pielęgnacyjna i aktywizacyjna (pomoc w codziennych czynnościach, troska o powierzoną osobę, oraz o jej dobre samopoczucie

Wymagania

Wymagania
• dobra lub bardzo dobra znajomość języka niemieckiego
• wiek 26 - 55 lat
• przyjazne i pogodne usposobienie, cierpliwość oraz życzliwość wobec podopiecznego
• dobry stan zdrowia
• doświadczenie w opiece nad osobami niepełnosprawnymi .Chorymi potrzebującej opieki.(referencje do wglądu)

Oferujemy

Wybranym kandydatom oferujemy
• legalne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na okres od jednego do trzech miesięcy okres próbny (docelowo kontrakt na rok bezpośrednio przez pracodawcę)
• Wynagrodzenie (min. 600Euro) po okresie możliwość negocjacji stawki!
• pokrycie kosztów podróży, zakwaterowania oraz wyżywienia zapewnia pracodawcą(właściciel domu)
• ofertę pracy dostosowaną do kwalifikacji i indywidualnych oczekiwań kandydatki
• elastyczne terminy i zasady wyjazdów

Forma kontaktu

Kontakt do Agencji Rekrutacyjnej FallWork +48 889 681 493
praca@fallwork.pl
Osoby zainteresowane ofertą prosimy o przesłanie dokumentów aplikacyjnych wraz z referencjami na podany w ogłoszeniu adres e-mail. W temacie wiadomości prosimy wpisać numer referencyjny stanowiska.

Dane firmowe

Fallwork
Komandorska 118
53-345 Wrocław
Email: kontakt@fallwork.pl / WWW: www.fallwork.pl