PRACA :: GOWORK.PL oferta pracy na stanowisku Doradca Handlowy

Adres e-mail:

GOWORK.PL / Oferta z dnia: 2008-08-14

O firmie

PHU EWIX ? certyfikat 993/1a
ul. Poznańska 16, 00-680 Warszawa
Tel. 022 621 51 98, fax. 022 629 46 28

Firma GoWork.pl to dynamicznie rozwijająca się agencja pośrednictwa pracy z siedzibą w Warszawie na ul Poznańskiej 16. Firma istnieje już od 1990 roku. Posiadamy szeroki wachlarz ofert pracy w wielu zawodach praktycznie na terenie całej Europy.

Oferowana praca

Stanowisko: Doradca Handlowy
Nr ref.:
Miejsce pracy: Warszawa / mazowieckie / Polska
Branża: Doradztwo / Konsulting

Opis stanowiska

Nr ref: DH/08/08

Miejsce pracy: Warszawa

Opis Stanowiska:
? Obsługa klientów indywidualnych oraz z rynku B2B
? Realizacja założonych planów sprzedażowych
? Zawieranie umów z klientami
? Aktywne i samodzielne wyszukiwanie klientów i umawianie spotkań handlowych
? Realizacja akcji sprzedażowo marketingowych
? Utrzymywanie relacji z obecnymi klientami firmy

Wymagania

Wymagania:
? Wykształcenie średnie
? Doświadczenie w sprzedaży bezpośredniej, w obsłudze klienta (obsługa klientów indywidualnych i B2B)
? Mile widziane doświadczenie w branży telekomunikacyjnej
? Łatwość w nawiązywaniu nowych kontaktów
? Zdolność do wytwarzania nowych pomysłów
? Ważne prawo jazdy kat B.

Oferujemy

Oferujemy:
? Atrakcyjne zarobki , z motywacyjnym systemem prowizyjnym
? Służbowy samochód oraz komórka
? Elastyczne godziny pracy
? Atrakcyjne szkolenia
? Możliwość samorealizacji w prowadzeniu własnych projektów

Osoby zainteresowane ofertą proszę o przesyłanie swojego CV na adres: elzbieta.choluj@gowork.pl w tytule maila wpisując numer ref: DH/08/08 lub kontakt z naszym biurem 022 5834 925

Dane firmowe

Pracodawca ukrył dane firmowe.