PRACA :: GOWORK.PL oferta pracy na stanowisku MECHANIK MASZYN PRODUKCYJNYCH

Adres e-mail:

GOWORK.PL / Oferta z dnia: 2008-08-14

O firmie

PHU EWIX ? certyfikat 993/1a
ul. Poznańska 16, 00-680 Warszawa
Tel. 022 621 51 98, fax. 022 629 46 28

GoWork.pl to dynamicznie rozwijająca się agencja pośrednictwa pracy z siedzibą w Warszawie, ul Poznańska 16. Firma istnieje już od 1990 roku. Posiadamy szeroki wachlarz ofert pracy w wielu zawodach praktycznie na terenie całej Europy.

Oferowana praca

Stanowisko: MECHANIK MASZYN PRODUKCYJNYCH
Nr ref.:
Miejsce pracy: Warszawa, Ursus / dolnośląskie / Polska
Branża: Produkcja

Opis stanowiska

Opis stanowiska pracy:
Zapewnienie bezpiecznej pracy linii napełniających zgodnie z wymaganymi standardami o instrukcjami w zakresie bhp

Czynności jakie będzie wykonywała osoba na tym stanowisku pracy:
? zgłaszanie wszelkich nieprawidłowości pracy maszyn mających wpływ na bezpieczeństwo i funkcjonowanie maszyn
? codzienne sprawdzanie maszyn pod kątem norm bezpieczeństwa
? wykonywanie prostych czynności naprawczych związanych z bhp

Wymagania

Wymagania:
? doświadczenie na podobnym stanowisku ok. 2 lata
? umiejętność pracy w zespole
? preferowane wykształcenie techniczne
? dokładność i sumienność
? gotowość do pracy w trybie zmianowym

Oferujemy

Oferujemy:
? stabilną prace w międzynarodowej firmie
? możliwość rozwoju zawodowego
? pracę w systemie zmianowym

Osoby zainteresowane ofertą proszę o przesyłanie swojego CV na adres: cv4@gowork.pl w tytule maila wpisując numer ref: MMP/08/08, lub kontakt z naszym biurem w Warszawie: ul. Poznańska 16/4b, Tel.022 5834925

Dane firmowe

Pracodawca ukrył dane firmowe.