PRACA :: GOWORK.PL oferta pracy na stanowisku MECHANIK SAMOCHODOWY

Adres e-mail:

GOWORK.PL / Oferta z dnia: 2008-08-14

O firmie

PHU EWIX ? certyfikat 993/1a
ul. Poznańska 16, 00-680 Warszawa
Tel. 022 621 51 98, fax. 022 629 46 28

Firma GoWork.pl to dynamicznie rozwijająca się agencja pośrednictwa pracy z siedzibą w Warszawie na ul Poznańskiej 16. Firma istnieje już od 1990 roku. Posiadamy szeroki wachlarz ofert pracy w wielu zawodach praktycznie na terenie całej Europy.

Oferowana praca

Stanowisko: MECHANIK SAMOCHODOWY
Nr ref.:
Miejsce pracy: Warszawa Praga PółNoc,UrsynóW / mazowieckie / Polska
Branża: Serwis / Technika / Montaż

Opis stanowiska

Osoba na stanowisku Mechanika będzie odpowiedzialna za:
- samodzielne wykonanie szybkich napraw i usług samochodowych tj. przeglądy, wymiany oleju, klocków hamulcowych, tarcz hamulcowych, amortyzatorów, tłumików, zawieszenia, układu kierowniczego, montaż i wyważanie opon, itp.

Wymagania

Od osoby na stanowisku Mechanika wymagamy:
- wykształcenie zawodowe lub techniczne typu mechanik samochodowy
- 2- letniego doświadczenia w zawodzie mechanika samochodowego
- wysokich relacji interpersonalnych

Oferujemy

- umowa o pracę
- praca do podjęcia od zaraz

Osoby zainteresowane ofertą proszę o przesyłanie swojego CV na adres: cv6@gowork.pl z nr. Ref. MS/08/08 lub kontakt z naszym biurem w Warszawie: ul. Poznańska 16/4b, Tel.022 5834925.
oraz o dopisanie w CV klauzuli:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883)

Dane firmowe

Pracodawca ukrył dane firmowe.