PRACA :: GOWORK.PL oferta pracy na stanowisku OPERATOR PROCESU TECHNOLOGICZNEGO

Adres e-mail:

GOWORK.PL / Oferta z dnia: 2008-08-14

O firmie

PHU EWIX ? certyfikat 993/1a
ul. Poznańska 16, 00-680 Warszawa
Tel. 022 621 51 98, fax. 022 629 46 28

GoWork.pl to dynamicznie rozwijająca się agencja pośrednictwa pracy z siedzibą w Warszawie, ul Poznańska 16. Firma istnieje już od 1990 roku. Posiadamy szeroki wachlarz ofert pracy w wielu zawodach praktycznie na terenie całej Europy.

Oferowana praca

Stanowisko: OPERATOR PROCESU TECHNOLOGICZNEGO
Nr ref.:
Miejsce pracy: Warszawa,ŻErań / dolnośląskie / Polska
Branża: Produkcja

Opis stanowiska

Miejsce pracy: Warszawa Żerań
Osoba na stanowisku Operatora Procesu Technologicznego będzie odpowiedzialna za:
- przygotowanie opakowań do wysyłki części
- pakowanie, układanie w bezpieczny sposób części w opakowania zerowe lub wysyłkowe ze sprawdzeniem ilości i asortymentu zgodnie z dokumentacją wysyłkową
- zabezpieczenie obszaru produkcji w komponenty, podzespoły zgodnie z zapotrzebowaniem
- ocena aspektu jakościowego i ilościowego komponentów. Prowadzenie i nadzór dokumentacji, raportowanie

Wymagania

Od osoby na stanowisku Operatora Procesu Technologicznego wymagamy:
- wykształcenia min. zawodowego
- umiejętności manualnych
- umiejętności pracy w zespole

Oferujemy

Oferujemy:
- umowa o pracę
- praca do podjęcia od zaraz
- wynagrodzenie: 12,05 PLN brutto/h ? okres próbny + 10% premia po okresie próbnym

Osoby zainteresowane ofertą proszę o przesyłanie swojego CV na adres: cv6@gowork.pl z nr. Ref. OPT/08/08 lub kontakt z naszym biurem w Warszawie: ul. Poznańska 16/4b, Tel. 022 5834925 oraz o dopisanie w CV klauzuli:

Dane firmowe

Pracodawca ukrył dane firmowe.