PRACA :: GOWORK.PL oferta pracy na stanowisku Operator Maszyn/Pracownik Linii Produkcyjnej

Adres e-mail:

GOWORK.PL / Oferta z dnia: 2008-08-14

O firmie

PHU EWIX ? certyfikat 993/1a
ul. Poznańska 16, 00-680 Warszawa
Tel. 022 621 51 98, fax. 022 629 46 28

Firma GoWork.pl to dynamicznie rozwijająca się agencja pośrednictwa pracy z siedzibą w Warszawie na ul Poznańskiej 16. Firma istnieje już od 1990 roku. Posiadamy szeroki wachlarz ofert pracy w wielu zawodach praktycznie na terenie całej Europy.

Oferowana praca

Stanowisko: Operator Maszyn/Pracownik Linii Produkcyjnej
Nr ref.:
Miejsce pracy: Warszawa / Praga Pn / mazowieckie / Polska
Branża: Projektowanie / Inżynieria

Opis stanowiska

Zakres obowiązków:

? sprawna obsługa maszyn zgodnie z określonymi standardami i procedurami,
? prowadzenie bieżącej kontroli jakości produktu, maszyn i procesu
? przejmowanie prostych czynności z zakresu utrzymania ruchu
? aktywne uczestnictwo w programach usprawnień
? praca w trybie zmianowym (3 zmiany, 7 dni w tygodniu)

Wymagania

Wymagania:

? doświadczenie w pracy w firmie produkcyjnej,
? wykształcenie średnie/zawodowe techniczne,
? znajomość technologii produkcji i technicznej obsługi maszyn,
? mile widziane uprawnienia do obsługi urządzeń,
? inicjatywa, chęć wprowadzania usprawnień,
? umiejętność pracy w zespole,
? mile widziana aktualna książeczka sanepidowska

Oferujemy

Oferujemy:

? Prace w markowej firmie
? Możliwość rozwoju i awansu zawodowego
? Dobre warunki finansowe

Jeśli spełniasz wymagania oferty i jesteś zainteresowany tą ofertą pracy, przyślij swoją aplikację na adres: elzbieta.choluj@gowork.pl lub kontakt telefoniczny: 022 5834925

Dane firmowe

Pracodawca ukrył dane firmowe.