PRACA :: GOWORK.PL oferta pracy na stanowisku Technik Utrzymania Ruchu o specjalizacji Automatyka Przemysłowa

Adres e-mail:

GOWORK.PL / Oferta z dnia: 2008-08-14

O firmie

PHU EWIX ? certyfikat 993/1a
ul. Poznańska 16, 00-680 Warszawa
Tel. 022 621 51 98, fax. 022 629 46 28

Firma GoWork.pl to dynamicznie rozwijająca się agencja pośrednictwa pracy z siedzibą w Warszawie na ul Poznańskiej 16. Firma istnieje już od 1990 roku. Posiadamy szeroki wachlarz ofert pracy w wielu zawodach praktycznie na terenie całej Europy.

Stanowisko: Technik Utrzymania Ruchu o specjalizacji Automatyka Przemysłowa
Nr ref.:
Miejsce pracy: Warszawa / Praga Pn / mazowieckie / Polska
Branża: Serwis / Technika / Montaż

Opis stanowiska

nr ref: TA/08/08

Miejsce pracy: Warszawa Praga Północ

W szczególności do zadań tej osoby należało będzie:

? prowadzenie napraw awaryjnych, przeglądów okresowych, prac remontowych i konserwacyjnych,
? definiowanie materiałów i części potrzebnych do prowadzenia w/w prac,
? uczestniczenie w projektach wdrażania nowych rozwiązań technicznych oraz programach usprawnień,
? współpraca w ramach zespołu i z operatorami maszyn.
? Praca w systemie zmianowym(zmiany 8 godzinne w systemie 4 brygadowym)

Wymagania

Nasze oczekiwania:

? doświadczenie pracy w roli Technika Automatyka Utrzymaniu Ruchu przy produkcji seryjnej,
? wykształcenie średnie/wyższe techniczne o profilu automatyk/elektronik,
? uprawnienia eksploatacyjne SEP do 1 kV (lub wyższe),
? inicjatywa, chęć wprowadzania usprawnień,
? umiejętność pracy w zespole.

Oferujemy

Oferujemy:

? zatrudnienie od zaraz w renomowanej, międzynarodowej firmie,
? szerokie perspektywy rozwoju zawodowego, szkolenia,
? pracę na pełny etat w systemie zmianowym,
? atrakcyjne wynagrodzenie,
? możliwość rozwoju i awansu.

Jeśli spełniasz wymagania oferty i jesteś zainteresowany tą ofertą pracy, przyślij swoje CV z dopiskiem: TA/08/08 na adres: elzbieta.choluj@gowork.pl lub kontakt telefoniczny: 022 5834925

Dane firmowe

Pracodawca ukrył dane firmowe.