PRACA :: GROT oferta pracy na stanowisku Spawacz Tig - ślusarz

Adres e-mail:

GROT / Oferta z dnia: 2008-09-12

Jesteśmy producentem ślusarki stalowej w szczególności balustrad nierdzewnych i stalowych, schodów, konstrukcji stalowych.

W związku z szybkim rozwojem działu produkcji balustrad nierdzewnych poszukujemy osób na w.w. stanowisko.

Oferowana praca

Stanowisko: Spawacz Tig - ślusarz
Nr ref.:
Miejsce pracy: Warszawa / mazowieckie / Polska
Branża: Budownictwo / Architektura

Opis stanowiska

Poszukujemy ślusarzy-sprawczy do produkcji i montaży balustrad nierdzewnych.

Wymagania

- znajomość ślusarki
- mile widziane spawanie metodą TIG
- umiejętność czytania rysunków technicznych

Oferujemy

- atrakcyjne warunki finansowe
- stabilną pracę w firmie o solidnej pozycji na rynku

Forma kontaktu

informacje telefoniczne: 502 602 618
praca@grot.pl

zapraszamy do odwiedzenia naszej strony: www.grot.pl

Dane firmowe

GROT
Wojska Polskiego 1
05-850 Ożarów Mazowiecki Macierzysz
Email: praca@grot.pl / WWW: www.grot.pl