PRACA :: Goodmorning sp. z o.o oferta pracy na stanowisku Pracownik produkcji w Holandii GRATIS bus

Adres e-mail:

Goodmorning sp. z o.o / Oferta z dnia: 2018-03-05

Firma Goodmorning sp. z o. o to firma z wieloletnim doświadczeniem która rekrutuje całorocznie osoby do firmy Goodmorning BV w Holandii z siedzibą w Etten-Leur. Wpis do rejestru agencji zatrudnienia
pod numerem 3343.

Oferowana praca

Stanowisko: Pracownik produkcji w Holandii GRATIS bus
Nr ref.:
Miejsce pracy: Breda / zagranica / Holandia
Branża: Produkcja

Opis stanowiska

Goodmorning - firma zajmująca się rekrutacją z 15 letnim doświadczeniem poszukuje pracowników produkcyjnych oraz szklarniowych na 12 tygodniowe wyjazdy do pracy w Holandii. Praca całkowicie legalna skierowana do osób szukających pracy wraz z zakwaterowaniem.

Wymagania

-mile widziana znajomość języka obcego
-mile widziane prawo jazdy kat. B

Oferujemy

-komfortowe zakwaterowanie
-ubezpieczenie zdrowotne
-opiekę polskojęzycznych koordynatorów
-dojazd z miejsca zakwaterowania do pracy (auta służbowe, rowery firmowe)
-praca w miłym zespole
-minimum formalności

Oferty pracy również dla par.

Forma kontaktu

Prosimy o wysłanie cv na adres : rekrutacja@goodmorning.pl

Dane firmowe

Goodmorning sp. z o.o
al. Mickiewicza 5a
77-400 Złotów
Email: kasiar@goodmorning.eu / WWW: www.goodmorning.pl