PRACA :: Goodmorning sp. z o.o oferta pracy na stanowisku Pracownik sezonowy, produkcyjny - Gratis Bus do Holandii

Adres e-mail:

Goodmorning sp. z o.o / Oferta z dnia: 2018-05-05

Firma, z 15 laetnim doświadczeniem w rekrutacji pracowników do Holandii

Stanowisko: Pracownik sezonowy, produkcyjny - Gratis Bus do Holandii
Nr ref.:
Miejsce pracy: / dolnośląskie / Polska
Branża: Praca fizyczna

Opis stanowiska

Goodmorning Agencja Pracy Tymczasowej zatrudni osoby do pracy w Holandii w różnych branżach - ogrodnictwo ( szklarnie - warzywa , owoce, kwiaty ) , produkcja ( pakowanie sortowanie żywności i innych artykułów ) .

Obecnie prowadzimy rekrutację- wyjazd od zaraz NA STANOWISKO PRACOWNIK SZKLARNIOWY:

• Praca przy papryce kolorowej (do grudnia ścinka, później likwidacja)- kobiety, mężczyźni oraz pary, bez dodatkowych wymagań, ale doświadczenie mile widziane.
• Prace szklarniowe oraz produkcja orchidei- kobiety oraz pary mile widziane.
• Praca na szklarniach przy pomidorach, pomidorkach koktajlowych- kobiety, mężczyźni oraz pary, bez dodatkowych wymagań, ale doświadczenie mile widziane.
• Prace szklarniowe przy zrywaniu malin, jeżyn, truskawek, borówek- nie wymagane doświadczenie.
• Prace szklarniowe- praca na bakłażanch

Wymagania

- znajomość języka obcego
-prawo jazdy

Oferujemy

Zapewniamy bardzo dobre wynagrodzenie, ubezpieczenie ,minimum formalności, dojazd od pracy na terenie Holandii , zakwaterowanie w hotelach pracowniczych, oraz mieszkaniach o dobrym standardzie.
Stawki wiekowe dużo wyższe niż w innych biurach.

Osoby chętne do pracy prosimy o rejestrację na stronie internetowej www.goodmorning.pl

Promocja do 13.05- Gratis Bus do Holandii dla wszystkich - szczegóły w biurze.

Dane firmowe

Goodmorning sp. z o.o
al. Mickiewicza 5a
77-400 Złotów
Email: kasiar@goodmorning.eu / WWW: www.goodmorning.pl