PRACA :: Hata Bis oferta pracy na stanowisku Przedstawiciel Handlowy

Adres e-mail:

Hata Bis / Oferta z dnia: 2009-04-01

O firmie

Firma Netia zajmuje się działem usług telemunikacyjnych.

Oferowana praca

Stanowisko: Przedstawiciel Handlowy
Nr ref.:
Miejsce pracy: KońSkkie / świętokrzyskie / Polska
Branża: Informatyka / Telekomunikacja

Opis stanowiska

HATA BIS Autoryzowany Przedstawiciel NETIA S.A. poszukujeosób na stanowisko Przedstawiciela Handlowego.
Do zadań ososby zatrudnionej bedzie należało pozyskiwanie klientów dla firmy NETIA S.A.

Wymagania

Wykrztałcenie min.średnie.Mile widzini studenci studiów dziennych i zaocznych.

Oferujemy

Oferujemy szereg bezpłatnych szkoleń.Atrakcyjne wynagrodzenie prowizyjne i bonusy.Możliwość awansu i umowy o prace po 3 miesiacach.Nienormowany czas pracy.

Forma kontaktu

tel.793955596
CV prosimy przesyłać na adres biuro_hatakonskie@poczta.fm
List motywacyjny mile widziany.

Dane firmowe

Pracodawca ukrył dane firmowe.