PRACA :: IMAS International Sp. z o.o. oferta pracy na stanowisku ANALITYK W BADANIACH MARKETINGOWYCH

Adres e-mail:

IMAS International Sp. z o.o. / Oferta z dnia: 2018-09-11

Instytut Badania Rynku i Opinii Społecznej IMAS International Sp. z o.o.

Oferowana praca

Stanowisko: ANALITYK W BADANIACH MARKETINGOWYCH
Nr ref.:
Miejsce pracy: WROCŁAW / dolnośląskie / Polska
Branża: Reklama / Marketing / PR

Opis stanowiska

Instytut Badania Rynku i Opinii Społecznej IMAS International poszukuje osoby do pracy
w charakterze analityka danych w Studio CATI.

Wymagania

Czego oczekujemy?
• wykształcenia wyższego z zakresu nauk ścisłych (np. matematyka, statystyka, ekonometria)
• umiejętności obsługi pakietu SPSS (przynajmniej w podstawowym zakresie), MS Office (w szczególności znajomości zaawansowanego Excela, mile widziana znajomość Accessa)
• zdolności logicznego i analitycznego myślenia oraz wnioskowania
• wsparcia analitycznego w projektach badawczych
• rzetelności, dokładności i odpowiedzialności w realizacji powierzonych zadań
• znajomości j.angielskiego w stopniu komunikatywnym
• umiejętności samoorganizacji pracy
• umiejętności pracy pod presją czasu

Oferujemy

Oferujemy:
- zatrudnienie na umowę o pracę
- atrakcyjne wynagrodzenie
- pracę w doświadczonym i profesjonalnym zespole
- pracę na autorskim programie CATI IMAS
- pracę w systemie zadaniowym
- miłą atmosferę pracy
- pakiet świadczeń opieki medycznej

Oferty (C.V. ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych) należy przesłać na adres email: imas@imas.pl, z dopiskiem w tytule maila ”Praca dla analityka”.

IMAS International Sp. z o.o.
al. Armii Krajowej 61, bud. C, I p.
50-541 Wrocław

al. Armii Krajowej 61
Email: cati@imas.pl / WWW: www.imas.pl