PRACA :: IMAS International Sp. z o.o. oferta pracy na stanowisku TELEANKIETER STUDIA CATI

Adres e-mail:

IMAS International Sp. z o.o. / Oferta z dnia: 2019-06-07

IMAS International Sp. z o.o. Instytut Badania Rynku i Opinii Społecznej

Oferowana praca

Stanowisko: TELEANKIETER STUDIA CATI
Nr ref.:
Miejsce pracy: WrocłAw / dolnośląskie / Polska
Branża: Reklama / Marketing / PR

Opis stanowiska

Instytut Badania Rynku i Opinii Społecznej IMAS International poszukuje osób do pracy na umowę zlecenie w naszym Studio CATI we Wrocławiu (prowadzenie ankiet przez telefon przy użyciu komputera). Nie jest to telefoniczna sprzedaż, umawianie spotkań ani Call Center tylko badanie rynku.

Wymagania

Kandydaci powinni spełniać następujące warunki:
- minimum średnie wykształcenie
- sprawna obsługa komputera
- łatwość nawiązywania kontaktów

Oferujemy

- atrakcyjne i terminowe wynagrodzenie godzinowe – 16,70 zł brutto/ godz. (po przepracowaniu 120 godz.), 14,70 zł brutto/ godz. (stawka początkowa)
- premie za efektywność
- premie za rekomendację znajomych
- pracę w dogodnych godzinach między 8 a 20
- opłacanie składek ZUS dla osób niezatrudnionych

Forma kontaktu

IMAS International Sp. z o.o.
al. Armii Krajowej 61 (teren ATAL’u)
Studio CATI, budynek C, 1p.
50-541 Wrocław
e-mail: cati@imas.pl
tel: 71/78-278-37

al. Armii Krajowej 61
Email: cati@imas.pl / WWW: www.imas.pl