PRACA :: Independent Group oferta pracy na stanowisku Manager salonu

Adres e-mail:

Independent Group / Oferta z dnia: 2009-02-19

Independent Group jest firmą doradczo-szkoleniową założoną w 2000 roku przez wspólników z wcześniejszym doświadczeniem w dziedzinie zarządzania zasobami ludzkimi zdobytym w firmach doradczych oraz działach personalnych.

Wszyscy nasi konsultanci i trenerzy to fachowcy z wieloletnią praktyką doradczą, szkoleniową oraz psychologiczną.

Zajmujemy się doborem personelu oraz planowaniem i stymulowaniem rozwoju pracowników w organizacji.

Nasze usługi:

? Rekrutacja i selekcja pracowników na stanowiska kierownicze, specjalistyczne i administracyjne
? Executive Search
? Wynajem pracowników tymczasowych
? Analiza potrzeb szkoleniowych
? Organizacja i prowadzenie szkoleń rozwijających kompetencje osobiste, umiejętności menedżerskie i handlowe
? Organizacja imprez integracyjnych
? Diagnoza potencjału ludzi i zespołów:
Opisy stanowisk pracy
Tworzenie i wdrażanie systemów ocen pracowniczych
Tworzenie systemów zarządzania kompetencjami oraz ścieżek karier
Budowanie systemów motywacyjnych
Badanie satysfakcji pracowników

Oferowana praca

Stanowisko: Manager salonu
Nr ref.: MSF/02/MN
Miejsce pracy: Lublin / lubelskie / Polska
Branża: Kosmetyka / Fryzjerstwo

Opis stanowiska

Dla naszego Klienta międzynarodowej grupy zarządzającej w Polsce siecią 50 salonów fryzjerskich, poszukujemy osoby na stanowisko Managera salonu fryzjerskiego.

Zakres obowiązków :

- organizacja pracy salonu
- zarządzanie podległym zespołem pracowników
- obsługa klientów
- rekrutacja fryzjerów
- dbałość o utrzymywanie dobrej atmosfery pracy i jakości usług
- realizacja zadań finansowych postawionych przez managera operacyjnego
- sporządzanie raportów i analiz

Wymagania

- doświadczenie w zarządzaniu personelem
- zdecydowanie, umiejętność radzenia sobie ze stresem i rozwiązywania konfliktów
- łatwość prawidłowego wyznaczania priorytetów
- komunikatywność
- dokładność, skrupulatność
- znajomość obsługi komputera
- wysoka kultura osobista
- zdolności przywódcze

Oferujemy

- ciekawą pracę w prężnie rozwijającej się firmie
- atrakcyjne wynagrodzenie
- możliwość pracy i rozwoju w młodym i dynamicznym zespole
- system szkoleń

Osoby zainteresowane ofertą uprzejmie prosimy o przesłanie aplikacji z podaniem numeru referencyjnego (MSF/02/MN) oraz zgodą na przetwarzanie danych osobowych na adres e-mail: m.nawrot@independentgroup.pl

Dane firmowe

Independent Group
Krzywickiego 34
02-078 Warszawa
Email: box@independentgroup.pl / WWW: www.independentgroup.pl