PRACA :: Jobs Plus oferta pracy na stanowisku MŁODSZY SPECJALISTA ds. ADMINISTRACYJNO - KSIĘGOWYCH z językiem WŁOSKIM

Adres e-mail:

Jobs Plus / Oferta z dnia: 2009-01-27

Firma Jobs Plus, świadczy kompleksowe usługi w zakresie doradztwa personalnego, pracy czasowej i stałej. Poszukujemy pracownika dla swojego Klienta, lidera w swojej branży, do jego Krakowskiego oddziału finansowo ? księgowego.

Stanowisko: MŁODSZY SPECJALISTA ds. ADMINISTRACYJNO - KSIĘGOWYCH z językiem WŁOSKIM
Nr ref.:
Miejsce pracy: / małopolskie / Polska
Branża: Administracja / Biuro

Opis stanowiska

- kontrola obiegu dokumentów w firmie
- wprowadzanie faktur do systemu
- przygotowywanie dokumentacji związanej z umowami dla klientów
- kontakt mailowy i telefoniczny z włoskim oddziałem firmy

Wymagania

- biegła znajomość języka włoskiego
- wykształcenie wyższe (filologia włoska lub wykształcenie ekonomiczne)
- dobra znajomość obsługi komputera (pakiet MS Office, program pocztowy)
- mile widziane prawo jazdy kategorii B
- dyspozycyjność i zaangażowanie
- doświadczenie nie jest wymagane (Klient zapewnia odpowiednie przeszkolenie)

Oferujemy

- stabilne miejsce pracy i atrakcyjne wynagrodzenie
- szkolenia i możliwość rozwoju zawodowego w profesjonalnym międzynarodowym środowisku

Osoby zainteresowane ofertą pracy prosimy o przesyłanie CV oraz listu motywacyjnego, z zaznaczeniem w temacie wiadomości nazwy stanowiska, na adres mailowy: rekrutacja@jobsplus.pl

Dane firmowe

Pracodawca ukrył dane firmowe.