PRACA :: KIETZMANN OFB GmnH&Co. KG oferta pracy na stanowisku Konserwator/mechanik przemyslowy/slusarz

Adres e-mail:

KIETZMANN OFB GmnH&Co. KG / Oferta z dnia: 2018-05-11

Firma Kietzmann jest stabilna Firma na rynku branzy samochodowej, z ponad 50 letnim doswiadczeniem w stosowaniu technologii nakladania powlok farby antykorozyjnej, na czesci metalowe, metoda katoferyczna zwana KTL. Produkty nasze montowane sa w wiekszosci znanych marek samochodowych na calym swiecie…

Oferowana praca

Stanowisko: Konserwator/mechanik przemyslowy/slusarz
Nr ref.:
Miejsce pracy: Heiligenhaus / zagranica / Niemcy
Branża: Produkcja

Opis stanowiska

Poszukujemy do naszego zespolu wykwalifikowanego,doswiadczonego slusarza, ktory bedzie zarzadzal, dbal i prowadzil naprawy naszej tasmy produkcyjnej, maszyn i urzadzen.

Wymagania

- wykonywanie prac konserwatorskich i naprawczych
- prowadzenie regularnych przegladow maszyn i urzadzen
- wykonywanie czynnosci slusarskich i drobnych prac warsztatowych
- prowadzenie dokumentacji technicznej

Wymagania:
- wyksztalcenie zawodowe
- doswiadczenie na podobnym stanowisku
- znajomosc jezyka niemieckiego w stopniu komunikatywnym

Oferujemy

- atrakcyjne zarobki
- umowe na pelen Etat u niemieckiego pracodawcy
- terminowe wplywy zarobkow na Konto
- pomoc w zorganizowaniu zakwaterowania
- pomoc w sprawach meldunkowych

Forma kontaktu

aplikacje prosze skladac na adres

Bewerbung@kietzmann.de

pytania mozna rowniez skladac pod tym adresem, prosze pamietac o pozostawieniu danych kontaktowych

Dane firmowe

Pracodawca ukrył dane firmowe.