PRACA :: Kancelaria Notarialna oferta pracy na stanowisku sekretarka/asystentka

Adres e-mail:

Kancelaria Notarialna / Oferta z dnia: 2009-11-14

O firmie

Kancelaria notarialna na Bemowie

Oferowana praca

Stanowisko: sekretarka/asystentka
Nr ref.:
Miejsce pracy: Warszawa / mazowieckie / Polska
Branża: Prawo

Opis stanowiska

Nowo otwierana kancelaria notarialna zatrudni studentkę prawa na stanowisko sekretarka/asystentka.
Zakres obowiązków:
-prowadzenie sekretariatu
-kontakt z klientami i urzędami
-przygotowywanie aktów notarialnych

Wymagania

- umiejętność obsługi programów pakietu MS Office, Lex oraz urządzeń biurowych
- zainteresowanie prawem cywilnym lub handlowym
- sumienność
-kultura osobista
- dobra organizacja pracy

Oferujemy

- stałą pracę w miłej atmosferze
- dobre warunki pracy
- duże możliwości rozwoju

Zainteresowanych prosimy o nadsyłanie CV ze zdjęciem na adres: rejent-warszawa@wp.pl

Dane firmowe

Pracodawca ukrył dane firmowe.