PRACA :: Keepergroup oferta pracy na stanowisku Doradca Biznesowy

Adres e-mail:

Keepergroup / Oferta z dnia: 2009-03-13

O firmie

Keepergroup Partner PLAY

Oferowana praca

Stanowisko: Doradca Biznesowy
Nr ref.:
Miejsce pracy: Warsyawa / mazowieckie / Polska
Branża: Obsługa klienta / Sprzedaż

Opis stanowiska

Osoba na tym stanowisku odpowiedzialna będzie za:
* Pozyskiwanie nowych Klientów.
* Utrzymywanie dobrych relacji z klientami.

Wymagania

Dyspozycyjność, umiejętność pracy w stresie, komunikatywność.

Oferujemy

-telefon służbowy
-niezbędne szkolenia produktowe
-konkursy
-wysokie wynagrodzenie prowizyjne adekwatne do osiągniętych wyników
-premie dla najlepszych
-lider zostanie wyposażony w auto
-umowę zlecenie

Forma kontaktu

e-mail: robert.filipek@germanos.pl

Dane firmowe

Pracodawca ukrył dane firmowe.