PRACA :: METALZBYT Sp. z o.o. oferta pracy na stanowisku Inzynier - Przedstawiciel Handlowy

Adres e-mail:

METALZBYT Sp. z o.o. / Oferta z dnia: 2010-07-16

O firmie

METALZBYT Sp. z o.o. , ul. Stalowa 1 ,10-959 Olsztyn
sekretariat@metalzbyt.com.pl
0 89 532 95 95

Oferowana praca

Stanowisko: Inzynier - Przedstawiciel Handlowy
Nr ref.: Inżynier
Miejsce pracy: Olsztyn / warmińsko-mazurskie / Polska
Branża: Obsługa klienta / Sprzedaż

Opis stanowiska

Praca dla inżyniera na stanowisku Przedstawiciela Handlowego - Olsztyn, warmińsko-mazurskie
Rodzaj pracy: Pełny etat
Rodzaj umowy: Na czas nieokreślony (po zaliczeniu okresu próbnego)
Liczba wakatów: 1
Minimalne doświadczenie: min. 1 rok pracy na równorzędnym stanowisku
OCZEKUJEMY:
- aktualizowania wiedzy o firmach, inwestycjach i działaniach produkcyjnych, budowlanych, usługowych w regionie
- dbałości o efektywne kontakty z klientami w regionie
- pozyskiwania nowych klientów
- tworzenia i prezentacji atrakcyjnych ofert handlowych firmy
- współpracy z działem handlowych
- troski o wizerunek firmy
- prezentacji potencjału handlowego firmy

Wymagania

WYMAGANIA:
- Wykształcenie Wyższe inżynierskie
- doświadczenie na podobnym stanowisku min. 1 rok
- doświadczenie w handlu lub usługach
- dobra znajomość branży (spawalnictwo, maszyny do drewna i metalu, elektronarzędzia, narzędzia)
- oczekiwane cechy osobowościowe (wysoka kultura osobista, wysoka kontrola emocjonalna, konsekwencja w dążeniu do celu, samodzielność, elastyczność i umiejętność dobrej organizacji pracy, otwartość)
- umiejętności interpersonalne (łatwość i swoboda w nawiązywaniu i utrzymywaniu kontaktów osobowych, optymizm, zdolności prowadzenia negocjacji handlowych, umiejętność efektywnej organizacji pracy, zorientowanie na potrzeby klientów)
- prawo jazdy kat. B

Oferujemy

OFERUJEMY:
- Stałe wynagrodzenie wraz z systemem premiowym
- Odpowiedzialną pracę w markowej firmie
- Stabilne warunki zatrudnienia
- Możliwości podnoszenia kwalifikacji zawodowych

Elektroniczne CV prosimy przesyłać na adres: sekretariat@metalzbyt.com.pl
Pisemne CV można składać osobiście lub listownie
Informacje o naszej Firmie zawarte są na stronie internetowej

Dane firmowe

Pracodawca ukrył dane firmowe.