PRACA :: Marta Środa oferta pracy na stanowisku Menadżer

Adres e-mail:

Marta Środa / Oferta z dnia: 2008-12-30

firma internetowa z poważnymi ludźmi zarabiającymi duże poważne pieniądze

Oferowana praca

Stanowisko: Menadżer
Nr ref.:
Miejsce pracy: / śląskie / Polska
Branża: Doradztwo / Konsulting

Opis stanowiska

Do Twoich obowiązków będzie należeć:
-Organizacja i redagowanie tekstów reklamy oraz umieszczanie jej w Internecie,
-Udzielanie odpowiedzi na zgłoszenia oraz przesyłanie materiałów źródłowych Twoim interesantom,
-Internetowa dystrybucja, (czyli sprzedaż) oferowanego produktu naukowego.
Spokojnie! Aby wykonywać wszystkie swoje obowiązki otrzymasz bezpłatne przeszkolenie on-line.

Wbrew pozorom jest to bardzo łatwe, a w razie jakichkolwiek problemów zawsze Ci pomogę.

Od tej chwili będę udzielać Ci:

- Pełnego przeszkolenia,
- Fachowego wsparcia,
-Gotowego produktu do sprzedaży.

Wymagania

Niepotrzeba żadnych opłat. Wszystkiego, czego potrzebujesz to komputer z dostępem do sieci e-mail, trochę wolnego czasu oraz chęć zmiany kierunku twego przyszłego życia!

Oferujemy

Możesz zarobić od 2000zł do 3000zł w niepełnym wymiarze czasu lub do 5000zł w pełnym wymiarze czasu! Zapewnione pełne przeszkolenie on-line!.

Forma kontaktu

e-mail : marta-sroda87@wp.pl
gg : 7890589

Dane firmowe

Pracodawca ukrył dane firmowe.