PRACA :: MaxKolor oferta pracy na stanowisku Przedstawiciel handlowy

Adres e-mail:

MaxKolor / Oferta z dnia: 2018-03-22

Jesteśmy firmą zajmującą się sprzedażą materiałów eksploatacyjnych do drukarek

Oferowana praca

Stanowisko: Przedstawiciel handlowy
Nr ref.:
Miejsce pracy: RzeszóW / podkarpackie / Polska
Branża: Obsługa klienta / Sprzedaż

Opis stanowiska

Pilnie Przyjmę na staż – przedstawiciel handlowy
Przyjmę na staż i szkolenie osobę młodą w wieku do 29 roku życia.

Wymagania

Osoba komunikatywna, biegle posługująca się komputerem i pakietem office z prawem jazdy kategorii B.

Oferujemy

Staż do 6 miesięcy płatny 1000 zł netto. Możliwe dodatkowe premie.
Po stażu zatrudnienie na umowę o pracę zarobki od 2000 do 4000 zł.

Forma kontaktu

CV proszę wysyłać na adres promocja@maxkolor.pl

Dane firmowe

MaxKolor
Podwisłocze 46
35-309 Rzeszów
Email: promocja@maxkolor.pl / WWW: www.maxkolor.pl