PRACA :: Maxco oferta pracy na stanowisku Przedstawiciel - van seller

Adres e-mail:

Maxco / Oferta z dnia: 2008-08-04

O firmie

www.maxco.pl

Oferowana praca

Stanowisko: Przedstawiciel - van seller
Nr ref.:
Miejsce pracy: / mazowieckie / Polska
Branża: Obsługa klienta / Sprzedaż

Opis stanowiska

Przedstawiciel - van seller

Wymagania

-predyspozycji handlowych
-wytrwłości w dążeniu do celu
-samodyscypliny i inicjatywy w działaniu
- prowadzenia własnej działalności gospodarczej lub gotowosci do jej założenia

Oferujemy

- przygotowanie do pracy, szkolenia oraz stałą opieke kadry managerskiej
- atrakcyjne wynagrodzenie, adekwatne do osiąganych wyników
- najszerszy w branży asortyment
- niezbędne narzędzia pracy ( samochód, palmtop )

Forma kontaktu

662-022-775
rkubiatowski@maxco.pl

Dane firmowe

Maxco
Pionierów 39
41-711 Ruda Śląska