PRACA :: Media Evlolution oferta pracy na stanowisku Promotor

Adres e-mail:

Media Evlolution / Oferta z dnia: 2008-09-30

O firmie

Agencja Reklamowa Media Evlolution

Oferowana praca

Stanowisko: Promotor
Nr ref.:
Miejsce pracy: Warszawa / mazowieckie / Polska
Branża: Obsługa klienta / Sprzedaż

Opis stanowiska

Praca polega na sprzedaży sprzętu marki Samsung w marketach Media Markt / Saturn

Wymagania

Mile widziani studenci studiów dziennych (praca w weekendy)

Oferujemy

-pracę 20 godzin tygodniowo
-co tygodniowe wypłaty
-bezpłatne szkolenia
-premiowane wysokie wyniki sprzedaży

Forma kontaktu

660-470-386
793-470-386

Marek Kossakowski

Dane firmowe

Pracodawca ukrył dane firmowe.