PRACA :: Modus oferta pracy na stanowisku MERCHANDISER

Adres e-mail:

Modus / Oferta z dnia: 2009-02-10

O firmie

MODUS
ul.Ogrodowa 28/30
00-896 Warszawa

Oferowana praca

Stanowisko: MERCHANDISER
Nr ref.:
Miejsce pracy: Bydgoszcz / kujawsko-pomorskie / Polska
Branża: Obsługa klienta / Sprzedaż

Opis stanowiska

Praca w marketach na terenie Bydgoszczy. Nienormowany czas pracy. Dbanie o wizualizacje produktów klienta, eliminowanie braków, raportowanie.

Wymagania

Aktualna książeczka zdrowia, szkolenie BHP, minimum sanitarne (wybrane hale)

Oferujemy

Praca Umowa - Zlecenie
Atrakcyjne zarobki

Forma kontaktu

t.janas@bop.net.pl
600001478

Dane firmowe

Modus
Ogrodowa 28/30