PRACA :: Monavie oferta pracy na stanowisku Dystrybutor

Adres e-mail:

Monavie / Oferta z dnia: 2009-04-09

Od 1 lipca tego roku oficjalnie nasza firma rusza w Polsce, a do tego czasu szukamy nowych współpracowników.
Firma "MonaVie" istnieje tylko 3-4 lata a już zrobiła ogromną furore w Stanach Zjednoczonych!

Oferowana praca

Stanowisko: Dystrybutor
Nr ref.:
Miejsce pracy: / podlaskie / Polska
Branża: Reklama / Marketing / PR

Opis stanowiska

Osoba przyjeta do firmy MonaVie bedzie miala nastepujace zadania:
- Przyjmowanie do swojej struktury ludzi,
- Sprzedaż produktów firmy,

Wymagania

Mile widziana jest każda osoba pragnąca zarabiać dużo, więcej i jeszcze więcej !

Oferujemy

Jedne z kilku propozycji naszej firmy to:

- umowa (pracuj legalnie!)

- zarobki w $

- wypłata co piątek na Twoim kącie!

Forma kontaktu

Pisz na e-mail: pyrek54@wp.pl
Kontakt telefoniczny: 511688752

Dane firmowe

Monavie
Krańcowa 5 A
18-100 Łapy
Email: pyrek54@wp.pl / WWW: http://www.monavie.com/Web/US/en/index.dhtml?r=1