PRACA :: Nightweb sp. jawna oferta pracy na stanowisku Programista PHP

Adres e-mail:

Nightweb sp. jawna / Oferta z dnia: 2009-05-29

Niniejsza oferta kierowana jest do osób szukających nowych możliwości rozwoju oraz pragnących wykorzystać swe kwalifikacje i kompetencje w posiadającej ugruntowaną pozycję na rynku firmie.

Nightweb Sp. Jawna działająca w zestawieniu na rynku usług informatycznych od 1997 roku zapewni wszystkim Kandydatom pełną dyskrecję przestrzegając zasad etycznych branży oraz ogólno przyjętej kultury biznesowej.

Oferowana praca

Stanowisko: Programista PHP
Nr ref.:
Miejsce pracy: Warszawa / Zdalna / mazowieckie / Polska
Branża: Informatyka / Telekomunikacja

Opis stanowiska

- Tworzenie samodzielnie aplikacji webowych zgodnie ze specyfikacją techniczną.
- Rozwój istniejącego oprogramowania poprzez aktualizację, dodawanie nowych funkcji oraz tworzenie rozszerzeń.
- Testowanie aplikacji.
- Tworzenie dokumentacji technicznej oraz użytkowej.

Wymagania

- Wykształcenie informatyczne.
- Bardzo dobra znajomość PHP (poparta doświadczeniem zawodowym zdobytym w dowolnych projektach, które chcielibyśmy zobaczyć).
- Dobra znajomość JavaScript, Perl, MySQL, PostgreSQL, XHTML
- Samodzielność, rzetelność, odpowiedzialność oraz kreatywność w rozwiązywaniu problemów.
- Wykonywanie projektów w całości, bez grafiki.
- Znajomość środowisk linuxowych.

- Dodatkowym atutem będzie doświadczenie w tworzeniu stron www pod urządzenia mobilne.

Oferujemy

WYNAGRODZENIE
Oferujemy wynagrodzenie w systemie motywacyjnym. Podstawa 1500-3500 zł netto w zależności od formy zatrudnienia plus dodatki za rzetelną realizację poszczególnych projektów.

FORMA ZATRUDNIENIA
Poszukujemy osób do pracy na miejscu w Warszawie oraz osób do pracy zdalnej. Oferujemy umowę o pracę lub umowę o dzieło (lub umowa między firmami) w przypadku wykonywania jedynie pojedynczych zleceń.

Wszystkie zainteresowane osoby, prosimy o przesyłanie aplikacji na adres email:

programista-praca@polish-web-erotic.eu

Prosimy o dołączenie fragmentu autorskiego kodu PHP. Zastrzegamy sobie możliwość uzyskania opinii o Kandydacie u jednego z poprzednich pracodawców.

Dane firmowe

Nightweb sp. jawna
ul. Długa 44/50
00-241 Warszawa
Email: programista-praca@polish-web-erotic.eu / WWW: http://www.polish-web-erotic.eu/