PRACA :: OVB Allfinanz Nowy Sącz oferta pracy na stanowisku Niezależny Doradca Finansowy

Adres e-mail:

OVB Allfinanz Nowy Sącz / Oferta z dnia: 2008-09-06

O firmie

OVB Allfinanz Polska Spółka Finansowa z o.o.

? polska nazwa europejskiej firmy OVB Vermögensberatung Ag. Jesteśmy przedsiębiorstwem zajmującym się doradztwem finansowym.

Przedsiębiorstwo powstało w Kolonii, w 1970 roku. Od 1993 roku firma działa również w Polsce i należy do czołówki najbardziej rozwijających się firm doradztwa finansowego w tym kraju. Obecnie działamy aktywnie w 14 krajach europejskich.

Oferowana praca

Stanowisko: Niezależny Doradca Finansowy
Nr ref.:
Miejsce pracy: Nowy SąCz / małopolskie / Polska
Branża: Finanse / Bankowość

Opis stanowiska

Międzynarodowa firma zajmująca się kompleksową obsługą finansów klientów poszukuje procowników do biura w
Nowym Sączu.

Wymagania

- min. wykształcenie średnie
- pracowitość, systematyczność
- komunikatywność i kultura osobista
- umiejętność szybkiego uczenia się
- chęć osiągnięcia niezależności
- umiejętność pracy w zespole

Oferujemy

- pracę z młodym dynamicznie rozwijającym się zespołem
- darmowe szkolenia i licencje
- nienormowany czas pracy
- jasny i przejrzysty plan kariery
- wysokie wynagrodzenie uzależnione od wkładu pracy
- pomoc zarówno klientom jak i współpracownikom

"Urodziłeś/łaś się po to, by wieść nadzwyczajne życie, robić nadzwyczajne rzeczy i pomóc nadzwyczajnej liczbie ludzi."

Mike Litma

Forma kontaktu

telefonicznie: 880337607
mailowo: marzenatomasiakovb@onet.eu

Dane firmowe

OVB Allfinanz Nowy Sącz
Dunajewskiego 3
33-300 Nowy Sącz