PRACA :: Oriflame oferta pracy na stanowisku Konsultant/Menager

Adres e-mail:

Oriflame / Oferta z dnia: 2009-04-06

Oriflame - szwedzka firma kosmetyczna istniejąca od ponad 41 lat na świecie. Działająca od 15 lat na polskim rynku. Zajmująca się dystrybucją szewdzkich kosmetyków.

Oferowana praca

Stanowisko: Konsultant/Menager
Nr ref.:
Miejsce pracy: / podlaskie / Polska
Branża: Obsługa klienta / Sprzedaż

Opis stanowiska

Wiosenne promocje w Oriflame.
Oferta limitowana.*

Menager Oriflame
Konsultant Oriflame

Wymagania

- chęć kupowania kosmetyków w obiżonych cenach
- chęć zarabiania pieniędzy
- chęć bycia niezależnym

Oferujemy

Zarabiaj z Oriflame!

To proste:
- Kupujesz naturalne, szwedzkie kosmetyki taniej,
- Proponuj kosmetyki znajomym, rodzinie, sąsiadom,
- Zyskujesz na ich sprzedaży 30%,
- Brak minimalnego zamówienia,
- Zamawiasz kiedy chcesz, termin realizacji zlecenia w ciągu 3 dni!
- Zapraszaj nowe osoby do współpracy, Rozwijasz się i czerpiesz satysfakcję z budowania własnej struktury sprzedaży.

*** Otrzymałaś zdrapkę z gazety "Świat kobiety"? Nie wiesz jak ją zrealizować? Zadzwoń, napisz e-maila zamówię Twój prezent i odbierzesz go w dowolnym terminie.

Masz pytania? Skontaktuj się ze mną. Chętnie odpowiem na nurtrujące Cie kwestie.

Zapraszam

Forma kontaktu

Wniosek o przyjęcie do klubu Oriflame.

Dane firmowe

Oriflame
Bialystok .
15-225 Białystok
Email: paulina.chodorowska@oriflame.biz / WWW: www.my.oriflame.pl/paulina-chodorowska