PRACA :: P.W CRAFTS oferta pracy na stanowisku Doświadczona pielęgniarka z komunikatywnym językiem niemieckim

Adres e-mail:

P.W CRAFTS / Oferta z dnia: 2013-04-15

O firmie

Anita Kowalska

Stanowisko: Doświadczona pielęgniarka z komunikatywnym językiem niemieckim
Nr ref.: 8246
Miejsce pracy: Aachen / zagranica / Polska
Branża: Medycyna / Farmacja

Opis stanowiska

Agencja Zatrudnienia Crafts poszukuje doświadczonych pielęgniarek z komunikatywnym językiem niemieckim do pracy na terenie Niemiec.

Wymagania

Od idealnej kandydatki oczekujemy:
wiek 24-52 lata
znajomosc j.niemieckiego- komunikatywna)
kierunkowe wyksztalcenie – pielegniarstwo min.3 letni tok nauczania
tlumaczony dyplom
doswiadczenie zawodowe min.2 lata
mile widziane osoby z prawem jazdy

Oferujemy

Oferujemy:
- legalne zatrudnienie
- atrakcyjne warunki finansowe
-możliwość podwyższania kwalifikacji

Forma kontaktu

tel ; 41 242 84 02
mail: anita.kowalska@crafts-latus.pl

Dane firmowe

P.W CRAFTS
Kozia 3
25-514 Kielce
Email: anita.kowalska@crafts-latus / WWW: www.crafts-latus.pl