PRACA :: PZU Życie oferta pracy na stanowisku PRZEDSTAWICIEL FINANSOWO-UBEZPIECZENIOWY

Adres e-mail:

PZU Życie / Oferta z dnia: 2008-10-11

O firmie

rekrutacja.pzuzycie@gmail.com

Oferowana praca

Stanowisko: PRZEDSTAWICIEL FINANSOWO-UBEZPIECZENIOWY
Nr ref.: 01/10/2008
Miejsce pracy: Szczecin / zachodniopomorskie / Polska
Branża: Ubezpieczenia

Opis stanowiska

Firma PZU Życie S.A. jest największą instytucją ubezpieczeniową na polskim rynku. W związku z prężnym rozwojem sieci sprzedaży poszukuje osób na stanowisko PRZEDSTAWICIELA FINANSOWO- UBEZPIECZENIOWEGO.

Zadania:
? kompleksowe doradztwo finansowo- ubezpieczeniowe
? aktywne poszukiwanie klientów

Wymagania

? min. 23 lata
? min. średnie wykształcenie
? niekaralność
? umiejętność organizacji własnej pracy
? systematyczność
? wysoka umiejętność komunikacji interpersonalnej
? chęć rozwoju oraz zorientowanie na wyniki

Oferujemy

? atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od efektów
? profesjonalny system szkoleń
? możliwość szybkiego rozwoju i awansu
? szeroką paletę produktów finansowo- ubezpieczeniowych
? pracę w dynamicznie rozwijającym się zespole

CV ze zdjęciem oraz list motywacyjny prosimy przesyłać pod adres: rekrutacja.pzuzycie@gmail.com
Proszę zamieścić klauzulę o ochronie danych osobowych.

Dane firmowe

Pracodawca ukrył dane firmowe.