PRACA :: People Sp. z o.o. oferta pracy na stanowisku Asystent / Asystentka

Adres e-mail:

People Sp. z o.o. / Oferta z dnia: 2010-01-09

O firmie

Klient

Oferowana praca

Stanowisko: Asystent / Asystentka
Nr ref.: Asystent ds. CitiGold
Miejsce pracy: Szczecin / zachodniopomorskie / Polska
Branża: Administracja / Biuro

Opis stanowiska

Opis pracodawcy: Dla Naszego Klienta – szanowanej, globalnej instytucji finansowej, należącej do grupy bankowej, dostarczającej usługi finansowe do ponad 200 milionów klientów indywidualnych oraz korporacyjnych, będącej liderem w swojej branży poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Stanowisko: Asystent
Rodzaj pracy: praca na zastępstwo
Lokalizacja: Szczecin
Zadania: Zapewnienie wsparcia Doradcom CitiGold ds. Zarządzania Majątkiem w obszarze administracji, audytu, procedur i operacji

Budowanie długotrwałych relacji z klientami i kompleksowe doradztwo finansowe

Koordynowanie spotkań dla istniejących i potencjalnych klientów CitiGold oraz dbałość o aktualizacje ich wiedzy o nowych produktach inwestycyjnych oferowanych przez Bank

Udział w akcjach mikromarketingowych, przygotowywanie i organizacja prezentacji dotyczących produktów oferowanych przez Bank dla istniejących i potencjalnych klientów Banku

Wymagania

Min.1-roczne udokumentowane sukcesami doświadczenie w sprzedaży (szczególnie usług finansowych) lub obsłudze klienta

Rozwinięte umiejętności komunikowania się, nawiązywania i rozwijania relacji Zdolność do rozpoznawania potrzeb finansowych klientów, rozwinięta znajomość rynku finansowego

Aktualna wiedza na temat sytuacji ekonomicznej w kraju i zagranicą

Wykształcenie wyższe, preferowane z obszaru ekonomii, zarządzania lub marketingu

Bardzo dobra organizacja pracy, skuteczność

Wysoka kultura osobista

Znajomość języka angielskiego

Znajomość i umiejętność wykorzystania programów pakietu MS Office

Oferujemy

Szansę rozwoju zawodowego wspieraną przez stabilną organizację o ugruntowanej pozycji na rynku,

Pakiet szkoleń dostosowany do indywidualnych potrzeb,

Atrakcyjne i stabilne warunki zatrudnienia,

Szerokie świadczenia socjalne.

Osoby zainteresowane proszone są o przesłanie swojej aplikacji na adres:

Dane firmowe

People Sp. z o.o.
Grzybowska 2 lok. 83
00-131 Warszawa
Email: monika.szewczyk@people.com.pl / WWW: www.people.com.pl