PRACA :: People Sp. z o.o. oferta pracy na stanowisku Doradca Klienta Zamożnego

Adres e-mail:

People Sp. z o.o. / Oferta z dnia: 2009-10-02

Naszym Klientem jest szanowana, globalna instytucja finansowa, należąca do grupy bankowej, dostarczającej usługi finansowe do ponad 200 milionów klientów indywidualnych oraz korporacyjnych, będąca liderem w swojej branży.

Oferowana praca

Stanowisko: Doradca Klienta Zamożnego
Nr ref.: JCWMSZ/0909/KZ
Miejsce pracy: Szczecin / zachodniopomorskie / Polska
Branża: Finanse / Bankowość

Opis stanowiska

Osoba na tym stanowisku odpowiada za:

• Zarządzanie finansami klientów w oparciu o dostosowany do ich indywidualnych potrzeb dobór produktów oferty banku,
• Budowanie nowych oraz podtrzymywanie istniejących relacji z klientami,
• Aktywną sprzedaż produktów i usług bankowych,
• Realizację indywidualnych celów sprzedażowych i finansowych oraz planu sprzedaży oddziału,
• Udział w prowadzeniu akcji marketingowych,
• Stałe poszerzanie wiedzy na temat oferty Banku oraz konkurencji,

Wymagania

• Minimum 2 lata doświadczenia w sprzedaży usług finansowych,
• Doświadczenie w budowaniu relacji z klientami zamożnymi,
• Doświadczenie w sprzedaży produktów inwestycyjnych lub ubezpieczeniowych,
• Bardzo dobra znajomość rynku finansowego oraz doświadczenie w zarządzaniu finansami,
• Dobra znajomość produktów oraz usług oferowanych przez banki,
• Wykształcenie wyższe (magisterskie lub licencjat) preferowane w obszarze ekonomii, zarządzania lub marketingu,
• Umiejętność budowania i pogłębiania relacji z klientami,
• Gotowość do rozpoznawania potrzeb klientów i proponowania właściwych rozwiązań,
• Dobra znajomość języka angielskiego,
• Prawo jazdy kat. B.

Oferujemy

• Szansę rozwoju zawodowego wspieraną przez stabilną organizację o ugruntowanej pozycji na rynku,
• Rozbudowany pakiet szkoleń dostosowany do indywidualnych potrzeb,
• Atrakcyjne warunki zatrudnienia,
• Szerokie świadczenia socjalne,
• Możliwość kierowania przebiegiem własnej kariery.

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie aplikacji na adres e-mail: cpeople@people.com.pl wraz z oznaczeniem numeru referencyjnego.

Dane firmowe

Pracodawca ukrył dane firmowe.