PRACA :: People Sp. z o.o. oferta pracy na stanowisku Kierownik ds. Systemów Motywacyjnych

Adres e-mail:

People Sp. z o.o. / Oferta z dnia: 2009-10-02

Naszym Klientem jest szanowana, globalna instytucja finansowa, należąca do grupy bankowej, dostarczającej usługi finansowe do ponad 200 milionów klientów indywidualnych oraz korporacyjnych, będąca liderem w swojej branży.

Oferowana praca

Stanowisko: Kierownik ds. Systemów Motywacyjnych
Nr ref.: KSM/0909/KZ
Miejsce pracy: Warszawa / mazowieckie / Polska
Branża: Kadry / HR

Opis stanowiska

• Analiza systemów motywacyjnych pod kątem efektywności, rekomendacji zmian, rozwijania podległych pracowników
• Kontrola wyliczeń premiowych w oparciu o obowiązujące systemy premiowe
• Analityczne wsparcie szefa zespołu w obszarze analiz strategicznych
• Współpraca z działem HR, z działami wsparcia oraz z menadżerami sprzedaży
• Przygotowywanie i wdrażanie nowych systemów motywacyjnych oraz zmian systemów motywacyjnych

Wymagania

• Dwuletnie doświadczenie w rozliczaniu systemów premiowych
• Dwuletnie doświadczenie w raportowaniu wyników sprzedaży
• Doświadczenie w zarządzaniu ludźmi
• Wykształcenie wyższe techniczne lub ekonomiczne
• Wysoko rozwinięta zdolność analitycznego myślenia
• Umiejętność pracy pod presją czasu i w stale zmieniającym się otoczeniu
• Bardzo dobra znajomość Excel i Visual Basic
• Dobra znajomość Access i PowerPoint

Oferujemy

• Szansę rozwoju zawodowego wspieraną przez stabilną organizację o ugruntowanej pozycji na rynku,
• Rozbudowany pakiet szkoleń dostosowany do indywidualnych potrzebAtrakcyjne warunki zatrudnienia,
• Szerokie świadczenia socjalne,
• Możliwość kierowania przebiegiem własnej kariery.

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie aplikacji na adres e-mail: cpeople@people.com.pl wraz z oznaczeniem numeru referencyjnego.

Dane firmowe

Pracodawca ukrył dane firmowe.