PRACA :: People Sp. z o.o. oferta pracy na stanowisku Specjalisty ds. Produktów Inwestycyjnych

Adres e-mail:

People Sp. z o.o. / Oferta z dnia: 2009-09-17

O firmie

People sp. z o.o.

Oferowana praca

Stanowisko: Specjalisty ds. Produktów Inwestycyjnych
Nr ref.: Nr Ref. IW/0909/KZ
Miejsce pracy: Warszawa / mazowieckie / Polska
Branża: Finanse / Bankowość

Opis stanowiska

Dla Naszego Klienta - szanowanej, globalnej instytucji finansowej, należącej do grupy bankowej będącej liderem w swojej branży poszukujemy kandydatów do pracy w obszarze Bankowości Detalicznej na stanowisku:

Specjalisty ds. Produktów Inwestycyjnych
Nr Ref. IW/0909/KZ

Miejsce pracy: Warszawa

Osoba na tym stanowisku odpowiada za:

• Zarządzanie finansami klientów w oparciu o dostosowany do ich indywidualnych potrzeb dobór produktów oferty banku,
• Budowanie nowych oraz podtrzymywanie istniejących relacji z klientami,
• Aktywną sprzedaż produktów i usług bankowych,
• Realizację indywidualnych celów sprzedażowych i finansowych oraz planu sprzedaży oddziału,
• Udział w prowadzeniu akcji marketingowych,
• Stałe poszerzanie wiedzy na temat oferty Banku oraz konkurencji,

Wymagania

Oczekiwane kwalifikacje u umiejętności:

• Doświadczenie w budowaniu relacji z klientami zamożnymi,
• Doświadczenie w sprzedaży produktów finansowych (szczególnie produktów inwestycyjnych, ubezpieczeniowych, depozytowych),
• Bardzo dobra znajomość rynku finansowego oraz doświadczenie w zarządzaniu finansami,
• Dobra znajomość produktów oraz usług oferowanych przez banki,
• Wykształcenie wyższe (magisterskie lub licencjat) preferowane w obszarze ekonomii, zarządzania lub marketingu,
• Umiejętność budowania i pogłębiania relacji z klientami,
• Gotowość do rozpoznawania potrzeb klientów i proponowania właściwych rozwiązań,
• Bardzo dobre kompetencje komunikacyjne,
• Nastawienie na rezultat i konsekwencja w realizacji założonych celów,
• Dobra znajomość języka angielskiego,
• Prawo jazdy kat. B.

Oferujemy

Nasz Klient oferuje:

• Szansę rozwoju zawodowego wspieraną przez stabilną organizację o ugruntowanej pozycji na rynku,
• Rozbudowany pakiet szkoleń dostosowany do indywidualnych potrzeb,
• Atrakcyjne warunki zatrudnienia,
• Szerokie świadczenia socjalne,
• Możliwość kierowania przebiegiem własnej kariery.

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie aplikacji na adres e-mail: cpeople@people.com.pl wraz z oznaczeniem numeru referencyjnego.

Dane firmowe

People Sp. z o.o.
Grzybowska 2
00-131 Warszawa
Email: katarzyna.zytniewska@people.com.pl / WWW: www.people.com.pl