PRACA :: Personal Development oferta pracy na stanowisku opiekunka osób starszych

Adres e-mail:

Personal Development / Oferta z dnia: 2009-11-13

PERSONAL DEVELOPMENT to firma specjalizująca się m.in. w rekrutacji personelu medycznego/opiekuńczego na terenie Niemiec. Wysoka jakość usług i profesjonalna obsługa wywodzi się z 12 letniego doświadczenia pracowników firmy Personal Development.
Osobom zainteresowanym pracą za granicą oferujemy naukę języka jak i specjalistyczne szkolenia przygotowujące do wykonywania zawodu Opiekuna/Opiekunki .
Aktywizujemy zawodowo osoby powyżej 50 roku życia!

Oferowana praca

Stanowisko: opiekunka osób starszych
Nr ref.:
Miejsce pracy: GdańSk / pomorskie / Niemcy
Branża: Opieka socjalna

Opis stanowiska

Praca Opiekunki polega na :
* spędzaniu czasu z podopiecznym
* troszczeniu się o dobre samopoczucie osoby starszej
* towarzyszeniu w codziennym życiu oraz prowadzeniu domu.
* m.in. pomoc w ubieraniu się, jedzeniu, pomaganie w toalecie porannej i wieczornej, słanie łóżka, przygotowanie posiłku

Wymagania

*Komunikatywna znajomość j. niemieckiego
* Doświadczenie w opiece, także nad członkiem rodziny
* Predyspozycje psychologiczne, życzliwość i cierpliwość
* Dobry stan zdrowia
* Panie w wieku 26 - 60 lat
* Posiadanie prawa jazdy nie jest konieczne

Oferujemy

- praca legalna, na podstawie umowy o pracę
-wynagrodzenie od 800 do 1100,00 Euro netto
-możliwość wyjazdu na okres 3 m-cy
-opłacane składki ZUS ; wliczone do przyszłej emerytury
- opłacone podatki
- bezpłatne zakwaterowanie oraz wyżywienie
- zapewniony własny pokój
- wsparcie na terenie Niemiec ( osoba posługująca się j.polskim)
- opłacony bilet w 2 strony, w tym powrotny na urlop do Polski

Zgłoszenia przyjmują nasi konsultanci: telefonicznie i e-mailowo.

tel. 058 345 24 81, 058 742 27 61
e-mail: niemcy@personal-development.pl

Dane firmowe

Pracodawca ukrył dane firmowe.