PRACA :: Piotr Kamiński oferta pracy na stanowisku Przedstawiciel Ubezpieczeniowo-Finansowy

Adres e-mail:

Piotr Kamiński / Oferta z dnia: 2010-03-01

Firma typu doradztwa finansowego, przedstawiciel autoryzowany znanej holenderskiej grupy finansowej

Oferowana praca

Stanowisko: Przedstawiciel Ubezpieczeniowo-Finansowy
Nr ref.:
Miejsce pracy: Katowice / śląskie / Polska
Branża: Finanse / Bankowość

Opis stanowiska

sprzedaż produktów finansowych, obsługa klienta,promocja wizerunku firmy

Wymagania

wykształcenie min. średnie, doświadczenie w sprzedaży, komunikatywność,samodyscyplina

Oferujemy

wysokie wynagrodzenie, rozwój indywidualny, miła atmosfera pracy

Piotr Kamiński tel. 507155051, e-mail: peterstone@interia.pl

Dane firmowe

Piotr Kamiński
Niecała 1
41-250 Czeladź