PRACA :: Polski Personel oferta pracy na stanowisku Inwestor giełdowy

Adres e-mail:

Polski Personel / Oferta z dnia: 2009-03-18

Polski Personel to nowoczesna i dynamiczna firma z doświadczeniem w rekrutacji personelu zarówno na rynku polskim jak i na rynkach międzynarodowych. Wychodzimy naprzeciw potrzebom rekrutacyjnym firm z różnych branż świadcząc usługi
na najwyższym światowym poziomie.

Rzetelność, efektywność, profesjonalizm, wiedza i doświadczenie ? dla nas
to nie są puste słowa, my tak pracujemy!

Oferowana praca

Stanowisko: Inwestor giełdowy
Nr ref.:
Miejsce pracy: ŁóDź / łódzkie / Polska
Branża: Finanse / Bankowość

Opis stanowiska

Inwestor giełdowy
Miejsce pracy: Łódź

Oferta skierowana jest do ?zapaleńców\\\", osób wiążących swoją przyszłość z finansami i giełdą, gotowych do poświęceń w zamian za możliwość zdobycia doświadczenia i unikalnej wiedzy.

Wymagania

? Absolwenci studiów wyższych (Ekonomia, Finanse, Matematyka, Fizyka oraz kierunków pokrewnych).
? Zainteresowanie inwestowaniem na giełdzie oraz wiedza w tej dziedzinie.
? Bardzo dobra znajomość j. angielskiego.
? Kreatywność i inteligencja.
? Dyspozycyjność i zaangażowanie.
? Zdolności analityczne.

Oferujemy

? Praca w młodym i dynamicznym zespole, w międzynarodowym środowisku.
? Konkurencyjne wynagrodzenie plus bardzo atrakcyjne bonusy.
? Szkolenia oraz pomoc specjalistów.
? Możliwość zdobycia unikalnej wiedzy oraz doświadczenia.

Forma kontaktu

rekrutacja@polskipersonel.pl

Dane firmowe

Pracodawca ukrył dane firmowe.